Menu Close

Nabízím mobilní studio pro natáčení podcastů

Zdá se, že podcast má dneska už každý, tak jsem nemohl zůstat pozadu. Představuji vám Mixtape, kde každé pondělí najdete nový rozhovor o muzice.

A protože jsem k tomu nakoupil nějakou tu techniku a s nahráváním zvuku přeci jen mám letité zkušenosti, chci nabídnout své služby i vám. Pořídím záznam zvuku v rozhlasové kvalitě, nahrát můžu vás a až tři hosty na místě, není však problém v době lockdownů nahrávat i na dálku. V případě zájmu se mohu postarat i o postprodukci.

Základem úspěchu je mašinka jménem RØDECaster Pro, která představuje nabušené nahrávací studio v kompaktním balení, takže není problém přijít nahrávat k vám domů, do kanceláře nebo třeba na chatu.

K výbavě patří rovněž kvalitní dynamické mikrofony Shure a Sennheiser, které zajistí kvalitní náběr hlasu, ale zároveň nepoberou moc ruchů z okolí. Nesmějí chybět profesionální sluchátka, to kdybyste svým hostům chtěli třeba pouštět do uší nějaké hudební ukázky. Možností je nepřeberně.

A pokud s podcasty teprve chcete začít, pak se hodí moje více než desetiletá novinářská praxe. Můžu pomoct s přípravou a vedením rozhovoru, což je pro mě denní chleba.

Nadšení velké, ceny mírné! Ozvěte se, budu se těšit na spolupráci.